INFORMACJE O FIRMIE
  

Firma powstała na początku lat 90-tych XX wieku. Trzon firmy stanowią wykwalifikowani kowale oraz ślusarze z wieloletnim doświadczeniem.

Nasze prace wykonujemy z projektów własnych oraz powierzonych. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów bezustannie poszerzamy zakres i jakość usług oraz wzbogacamy wzornictwo o nowe projekty i realizacje. Łącząc nasze doświadczenie z wymaganiami klientów tworzymy rzeczy niepowtarzalne pasujące do stylu i upodobań. Odpowiednio zaprojektowane oraz dobrze wykonane ogrodzenie stanowi wizytówkę każdej rezydencji, ponieważ w pierwszej kolejności to z bramą i furtką ma kontakt każda wchodząca osoba. Od wieków tradycyjnie wykonuje się je z metalu, który jest najtrwalszym z dostępnych materiałów. Dzięki temu ogrodzenie spełnia podstawową funkcję bezpieczeństwa.

  

Dzięki wykorzystaniu wieloletniego doświoadczenia, wysokiej jakości materiałów oraz odpowiedniego ich zabezpieczenia nasze prace w niezmiennej formie przez lata zdobią wnętrza domów i luksusowych rezydencji. Połączenie tradycji z funkcjonalnością i estetyką sprawia, że stare, dotąd niszczejące nieruchomości nabierają ponownie dawnego charakteru i odzyskują świetność. Nasze realizacje doskonale wkomponowują się także w zabytkową architekturę oraz ukazują szeroki wachlarz możliwości wykonania. Będą w nienaruszonym stanie służyły jeszcze następnym pokoleniom.

Zapraszamy do współpracy projektantów, artystów, rzemieślników oraz firmy budowlane.

 

 

Copyright © Kowalstwo Artystyczne DEREK - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

 |  strona główna  |  do góry  |